O nas

Następny krok do sukcesu.do rozwoju.do ideału.

Amazon Keratin to ceniona na całym świecie marka terapii pielęgnacji włosów. Produkty Amazon Keratin to najwyższa jakość w zakresie pielęgnacji.


Kim Jesteśmy

amzonkeratin-produktyFirma Amazon Keratin została założona przez obecnego dyrektora generalnego Gilmare Freire, licencjonowanego kosmetologa z 15 letnim doświadczeniem w przemyśle kosmetycznym w Brazylii i USA. Amazon Keratin jest to firma specjalizującą się w zabiegach pielęgnacyjnych na włosy. Posiada najwyższej jakości produkty wybierane przez prestiżowe salony na całym świecie. Dzięki regularnym badaniom systematycznie ulepsza i poszerza swój asortyment oferując klientom najwyższej jakości kosmetyki. Tym co wyróżnia nas od konkurencji to fenomenalny, natychmiastowy i długotrwały efekt naszych zabiegów.

Produkty Amazon Keratin są w 100% wykonane w USA z wysokiej jakości składników i naturalnych produktów. Salonom z którymi współpracujemy oferujemy system szkoleń i wsparcie aby nasze zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie.

Amazon Keratin jest cenioną na całym świecie marką terapii pielęgnacji włosów. Produkty Amazon Keratin zyskały międzynarodowe uznanie ze względu na ich najwyższą jakości.


Nasza historia