Amazon Keratin – Keratyna

Nasza Keratyna

Amazon Keratin

Keratyna do włosów od Amazon Keratin to innowacyjne zabiegi keratynowe, których celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Nasze terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Amazon Keratin dysponuje szeroką gamą produktów keratynowych. W swojej ofercie posiada zabiegi które służą do wyprostowania włosów jak i również produkty nie zmieniają ich struktury. Amazon Keratin obala mit mówiący że zabiegi keratynowe tylko prostują włosy. Niektóre klientki nie decydują się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami Amazon Keratin możliwe jest zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Po zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku. Produkty Amazon Keratin to gwarancja udanych zabiegów keratynowych!