Terapie keratynowe, zabiegi keratynowe, kuracje keratynowe

Terapie keratynowe Amazon Keratin vs preparaty innych marek

Gdy prostowanie keratynowe pojawiło się na rynku, zabieg wzbudzał skrajnie różne opinie, Cześć osób, które zdecydowały się na zabieg była zachwycona – włosy były gładkie i błyszczące przy minimum wysiłku. Innym przeszkadzała uciążliwość zabiegu – formalheryd wykorzystywany podczas prostowania wydziela niezwykle nieprzyjemny zapach, który u niektórych wywołuje nawet reakcję łzawiącą.

Zabiegi keratynowe wcale nie muszą jednak tak wyglądać

Kuracje keratynowe Amazon Keratin są alternatywą dla uciążliwych zabiegów z użyciem formalherydu. To specjalistyczne kosmetyki oparte na czystej keratynie wzbogaconej o antyoksydanty, witaminy i kwasy tłuszczowe. Efekt terapii kosmetykami Amazon Keratin jest jeszcze lepszy niż po prostowaniu innymi preparatami. Włosy są lśniące, gładkie i łatwe w stylizacji. A to wszystko bez uciążliwego zapachu, ulatniającego się podczas zabiegu. Nie jest to jednak jedyna przewaga kosmetyków Amazon Keratin.

U nas terapia keratynowa nie jest jednoznaczna z prostowaniem włosów

Amazon Keratin to nie jeden, a cała seria preparatów przeznaczonych do zabiegów keratynowych. Każdy jest stworzony z myślą o różnych rodzajach włosów:

  • Keratyna winogronowa – najsilniejszy preparat z całej serii. Doskonale sprawdza się na grubych włosach i rozprostowuje nawet silny skręt.
  • Keratyna czekoladowa – dedykowana osobom, którym zależy na gładkich, pełnych blasków włosach przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnego skrętu
  • Keratyna jabłkowa – eliminuje puszenie się włosów bez efektu prostowania
  • Botox keratyna – idealny dla zniszczonych, cienkich włosów